09900593959
Info@atrean.com
تهران- میدان انقلاب- خیابان وحیدنظری
با ما در ارتباط باشید

فروشگاهی ‌ای در دل بیابان!

مشتریان اغلب در هنگام طراحی وب، تنها به دو عامل کاربرپسند بودن و گرافیک زیبا توجه می‌کنند. اما وقتی به سایت آن ها مشتری‌ای وارد نمی‌شود که به عامل مهم‌تر پی می‌برند. آمار بازدیدکنندگان و ترافیک سایت، به مراتب از گرافیک زیبا مهم‌تر هستند.

فراموش نکنید اگر آمار بازدیدکنندگان شما افزایش یافت، مشتریان شما زیاد خواهد شد و در نتیجه گرافیک زیبا به کار شما می آید. در غیر این صورت سایت شما مثل فروشگاهی‌ شیک و زیبا در دل بیابان خواهد بود.

برای اینکه آمار بازدیدکنندگان سایت شما زیاد شود، بایستی به سئو و بهینه‌سازی نیز توجه کنید. این کار باعث می‌شود موتورهای جستجوگر مثل گوگل شما را در رنک بالاتری قرار داده مشتریان بیشتری با سایت شما در ارتباط باشند.

سئو و بهینه‌سازی؛ یعنی چه ؟

سئو (SEO) مخفف  عبارت Search Engine Optimization  به معنای «بهینه‌سازی موتور جستجوگر» است. اما عمل سئو کردن یعنی چه؟ وقتی می‌گوییم «آترین سایت شما را سئو و بهینه می‌کند» منظور چیست؟

هنگامی که کلیدواژه ای را در موتورهای جستجوگر همچون گوگل سرچ می‌کنید، گوگول با بررسی تمامی صفحاتی که در اینترنت وجود دارد، آنها را رتبه‌بندی می‌کند و نتیجه را در صفحات خود به صورت گروه‌های ده‌تایی نشان می‌‌دهد. حال اگر در آن کلیدواژه سایت شما بهینه‌ و استاندارد طراحی شده باشد، شما در رتبه‌های بالای این لیست قرار خواهد گرفت. این نیز به این معنی است که مشتریان بیشتری احتمال بازدید از سایت شما را دارند.

بهینه‌سازی سایت؛ چگونه ؟

موتورهای جستجوگر برای رتبه‌بندی صفحات وب‌سایت استانداردهای بسیاری دارند. توجه داشته باشید این شاخص‌ها محرمانه است. کارشناسان در سراسر جهان با توجه به بررسی‌های آماری به حدود ۲۰۰ استاندارد آن پی برده‌اند. در نتیجه با رعایت این شاخص‌ها می توان به نتیجه‌ی مطلوب در سئوی صفحات وب رسید.

به عنوان مثال استفاده از تگ عنوان، توضیحات  و کلمات کلیدی و یا ایجاد نقشه‌ی وب‌سایت چند شاخصی است که با اعمال آنها در سایت می‌توان رتبه‌ی سایت را بهبود بخشید.

سئو و بهینه‌سازی؛ پروسه یا پروژه؟

سئو یک پروسه بلندمدت است. به عبارت دیگر تا زمانی که کارهای مشخصی به مرور و به صورت مکرر انجام نشود و فرصت زمان لازم برای تحلیل موتورهای جستجوگر در اختیار آنان قرار نگیرد، نمی توان انتظار موفقیت در سئو را داشت.  به خاطر همین مسئله است که مدت زمان بهینه‌سازی عموما زیاد است.

با توجه به پروژه های مختلف مدت زمان سئو متفاوت خواهد بود، اما حداقل این مدت زمان ۵ ماه می باشد.

نقش آترین این است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن سایت شما را به جایگاه بالایی برساند. البته نقش شما نیز مهم است! البته صبر و مداومت از سمت شما نیز نقش بسیار مهمی دارد. توجه داشته باشید الگوریتم‌های موتورهای جستجو اغلب «‌زمان‌دوست» هستند یعنی هرچه زمان بیشتری از اقدامات سئو بگذرد، این فعالیت‌ها تاثیرگذارتر هستند.

سئو را از آترین بخواهید!

آترین با تیمی متخصص و متعهد با انجام آنالیزهای دقیق و پیشرفته ( همچون بررسی سایت، بررسی کلمات کلیدی، بررسی میزان رقابت و … ) ابتدا وضعیت سایت شما را مشخص می‌کند. پس از مشخص شدن کارهایی که ما بایستی انجام دهیم، زمان و هزینه‌ی سئو و بهینه‌سازی را به شما ارائه خواهد داد.
پیشنهادات گروه نرم‌افزاری آترین برای همکاری در زمینه سئو و بهینه‌سازی در سه قالب و با توجه به تصمیم مشتریان ارائه می‌گردد. قالب پیش‌فرض آترین ،همکاری به صورت ماهیانه است. البته در صورتی که کارفرما تصمیم به همکاری به صورت پروژه‌ای و عملکردی نیز داشته باشد این امکان فراهم است.
گروه نرم‌افزاری آترین در حین پروژه سئو، شما را در جریان فعالیت‌های انجام شده قرار می‌دهد. بچه‌های سئوکار آترین در حین کار با گزارش‌های ماهیانه شما را در جریان پیشرفت کار قرار می‌دهند. در نهایت اگر شما از ما رضایت نداشتید، می‌توانید قرارداد همکاری را فسخ کرده و مبالغ دریافت شده را (باکسر هزینه‌ها) باز ستانید.

سهم انواع روش‌های تبلیغاتی آنلاین

 • تبلیغات جستجو در سایت‌های مثل Google
 • تبلیغات طبقه‌بندی شده‌ی آنلاین
 • تبلیغات تصویری و ویدئویی
در ادامه با پکیج‌های سئو آترین و خدماتی که در هر کدام به شما ارائه خواهد شد آشنا می‌شوید. پس از آن نیز با ریز اقدامات عملیاتی در حوزه‌ی سئو آشنا خواهید شد.

پکیج‌های سئو آترین

پکیج متناسب با کسب و کار خود را انتخاب کنید! در زمان قرارداد متن کامل سند تحلیلی فنی که شامل جزئیات هر یک از پکیج‌های زیر می‌باشد نیز به سمع و نظر شما می‌رسد.
در ابتدا پکیج‌های پایه‌ی سئو که به همراه پکیج‌های طراحی وب‌سایت شما ارائه می‌شود؛ ذکر خواهد شد. سپس پکیج‌های سئو آترین را خواهید دید.

سئو پایه طراحی وب‌سایت

 • ریسپانسیو کردن وب‌سایت
 • ایندکس کردن وب‌سایت در گوگل
 •  ساخت یا آنالیز robots.txt
 • ساخت یا آنالیز site map
 • تنظیم عنوان‌ها
 • تنظیم متاتگ‌ها
 • سئو تگ‌های H
 • سئو محتوای دو  صفحه اصلی
 • سئو لینک‌های داخلی وب‌سایت
 • سئو تصاویر وب‌سایت

پکیج ویژه

سطح رقابت شدید

آنالیز و پژوهش کلمات کلیدی

آموزش سئو و اصول اصلی آن

شبکه اجتماعی فیسبوک، لینکدین و گوگل پلاس

لینک‌سازی: ۲۰ صفحه

مشاوره کسب و کار

بهینه‌سازی و سئو داخلی

بهینه‌سازی و سئو خارجی

مانیتورینگ سئو و گزارش فرآیند

بهینه‌سازی صفحات: ۸ صفحه (ماهیانه)

بهینه‌سازی مطالب: ۱۶ مطلب

انتشار مقاله: ۲۰ مقاله (ماهیانه)

رپورتاژ: ۲ وب‌سایت زیر ۷۵۰

طراحی وبلاگ لینک‌ساز: ۲ وبلاگ

۴٫۹۰۰ میلیون تومان (ماهیانه)

پکیج طلایی

(پرطرفدار)

سطح رقابت بالا

آنالیز و پژوهش کلمات کلیدی

آموزش سئو و اصول اصلی آن

شبکه اجتماعی: فیسبوک و لینکدین

لینک‌سازی: ۲۰ صفحه

مشاوره کسب و کار

بهینه‌سازی و سئو داخلی

بهینه‌سازی و سئو خارجی

مانیتورینگ سئو و گزارش فرآیند

بهینه‌سازی صفحات: ۴ صفحه (ماهیانه)

بهینه‌سازی مطالب: ۸ مطلب

انتشار مقاله: ۱۵ مقاله (ماهیانه)

رپورتاژ: ۱ وب‌سایت زیر ۱۵۰۰

طراحی وبلاگ لینک‌ساز: ۲ وبلاگ

۲،۴۰۰میلیون تومان(ماهیانه)

پکیج نقره‌ای

سطح رقابت متوسط

آنالیز و پژوهش کلمات کلیدی

آموزش سئو و اصول اصلی آن

شبکه اجتماعی: لینکدین

لینک‌سازی: ۱۰ صفحه

مشاوره کسب و کار

بهینه‌سازی و سئو داخلی

بهینه‌سازی و سئو خارجی

مانیتورینگ سئو و گزارش فرآیند

بهینه‌سازی صفحات: ۲ صفحه (ماهیانه)

بهینه‌سازی مطالب: ۴ مطلب

انتشار مقاله: ۱۰ مقاله (ماهیانه)

رپورتاژ: ۱ وب‌سایت زیر ۳۰۰۰

طراحی وبلاگ لینک‌ساز: ۱ وبلاگ

۱،۷۵۰میلیون تومان (ماهیانه)

پکیج اقتصادی

سطح رقابت کم

آنالیز و پژوهش کلمات کلیدی

آموزش سئو و اصول اصلی آن

شبکه اجتماعی: گوگل پلاس

لینک‌سازی: ۱۰ صفحه

بهینه‌سازی و سئو داخلی

بهینه‌سازی و سئو خارجی

مانیتورینگ سئو و گزارش فرآیند

بهینه‌سازی صفحات: ۱صفحه (ماهیانه)

بهینه‌سازی مطالب: ۲ مطلب

انتشار مقاله: ۵ مقاله (ماهیانه)

۹۰۰ هزار تومان (ماهیانه)

خدمات سئو و بهینه‌سازی آترین

1- آموزش مقدمات سئو

آموزش شما اولویت اول آترین است.

در صورتی که اطلاعات کافی در زمینه سئو داشته باشید، اقدامات ما در بهینه‌سازی بسیار موثرتر خواهد بود. به همین دلیل، پس از شروع به همکاری جزوات و آموزش‌هایی از گروه نرم‌افزاری آترین در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با پیاده کردن این آموزش‌ها سرعت رشد شما بسیار بیشتر خواهد شد.

همچنین آترین در صدد است در آینده نه چندان دور مجموعه آموزش‌های رایگانی در این زمینه در مرکز آموزش وب‌سایت آترین قرار دهد.

2- بررسی تخصصی و پژوهش کلمه کلیدی

کار ما با آنالیز و تحلیل وب‌سایت شما شروع می‌شود.

ابتدا نقاط ضعف و قوت سایت شما  استخراج می شود و در کنار آن ، کلمات کلیدی مناسب برای فعالیت شما مشخص میشود.  کشف نقاط قوت و ضعف و بررسی کلمات کلیدی دو جزء مهم در سئو هر سایتی هستند که ما با دقت آنها را بررسی خواهیم کرد.

سپس به شناخت رقبا خواهیم پرداخت. با این کار می توان سیاست های بهینه سازی رقبا را شناخت. همچنین دانستن نقاط قوت و ضعف رقبا به راهبردی که شما بایستی انجام دهید موثر خواهد بود. یکی دیگر از مزیت های تحلیل سایت های رقبا، پی بردن به بک لینک های مفیدی است که منجر به افزایش رنکینگ گوگل شده و رقبا از آن بهره می گیرند.

 

گروه آترین برای شما مشتریان عزیز، آنالیز اولیه رایگان را در نظر گرفته است و چنانچه تمایل به همکاری با ما داشته باشید، پژوهش و بررسی تخصصی صورت می‌گیرد.

3- شروع بهینه‌سازی وب‌سایت

در نهایت سایت شما را برای جهشی بزرگ آماده می‌کنیم.

در این مرحله، روی سئوی داخلی و خارجی سایت شما کار می‌کنیم. دو پازلی که در کنار یکدیگر سایتی استاندارد از سایت شما خواهد ساخت.

سئو داخلی در ارتباط با بهینه‌سازی ساختار کلی و کدهای سایت می باشد و شامل مواردی همچون افزایش سرعت بارگذاری سایت، بهینه‌سازی محتوا برای کلمات کلیدی، افزایش سرعت ایندکس مطالب، و … می باشد.

سئو خارجی به اعتبار سایت شما در فضای اینترنت ارتباط دارد. اقداماتی همچون لینک‌سازی طبیعی و واقعی، رعایت تنوع در دامنه‌ها و بک‌لینک‌ها، بک لینک در مقالات مرتبط، لینک سازی های طبیعی، لینک سازی در شبکه های اجتماعی و … همگی جزئی از سئوی خارجی هستند.

این نکته را فراموش نکنید که در صورتی که روش صحیح و اصولی در سئو را در پیش نگیرید، در بلندمدت موفق نخواهید بود و ممکن است در لیست سیاه گوگل قرار گیرید.

4- پشتیبانی و مشاوره سئو

اینکه همیشه مشاوری متخصص در کنار خود داشته باشید، نیاز ضروری فعالیت موفق کسب و کار شماست. مشاوره‌های رایگان تیم ما در خدمت شما خواهد بود. البته مشاوره‌ی رایگان، علاوه بر پشتیبانی‌هایی است که در زمینه پروژه‌های سئو از ما دریافت خواهید کرد.

سایر اقدامات تبلیغاتی آترین

تبلیغات در سایت‌های دیگر

گوگل ادورز

راه‌اندازی خبرنامه

راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی

بازخورد مشتری

عالی! پشتیبانی و خدمات جانبی بسیار خوبی به من ارائه کردند.

تیم آترین با دقت همه مسائل را بررسی می‌کنند و بعد از تحلیل نیز، به خوبی از پس رفع آنها بر می‌آیند.

گروه کاریز صنعت

- گروه

بسیار سپاس از زحمات شما

با وجود اینکه سایت مدنظر ما از سختی بسیاری در طراحی و انتقال محتوا برخوردار بود ولی تیم برنامه‌نویسی این مجموعه بسیار خوب از پس همه‌ی دشواری‌ها برآمدند.

دکتر محمدهادی گرامی

- مدیر موسسه

بسیار ممنونم از همه‌ی شما

تیم آترین به خوبی تونست از پس طراحی سایت همسوتایپ بربیاد.

خانم محمودی

- مدیر مجموعه