09900593959
Info@atrean.com
تهران- میدان انقلاب- خیابان وحیدنظری
با ما در ارتباط باشید
-مدلسازی-اقتصادی-1-1.png

توضیحات

اکومدل مدلسازی اقتصادی و برنامه ریزی ریاضی

وب سایت اکومدل، در زمینه مدلسازی اقتصادی و برنامه ریزی ریاضی توسط گروه از اساتید، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان دانشگاه های برتر کشور، همچون دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه امام صادق، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شده است. این سایت به منظور آموزش، ترویج و پیاده‌سازی پروژه مدلسازی اقتصادی و برنامه ریزی ریاضی طراح شده است.

درباره اکومدل بیشتر بدانید

در صفحه “درباره ما“ی سایت اکومدل، اکومدل خود را اینگونه معرفی می‌کند:

مدلسازی اقتصادی یکی از مفاهیم و البته کاربردهای مهم علم اقتصاد است. در کشور ما همواره مدلسازی اقتصادی و برنامه ریزی برای تخصیص منابع با مخاطره مواجه بوده است. از طرفی لزوم ورود این مباحث به متن سیاست‌های اقتصادی و مدیریت کسب و کارها درک نشده است. از طرف دیگر، تنها به عنوان ابزاری برای اثبات نظریات از پیش پذیرفته شده، به کار رفته است. اکومدل به عنوان مجموعه‌ای که در صدد نهادینه کردن استفاده صحیح و بهینه از مدلسازی اقتصادی و مدل‌های ریاضی است.

اکومدل؛ مجموعه‌ای است با ایده‌های بزرگ و تیمی جوان، خلاق و باانگیزه! ایده‌ی اولیه راه‌اندازی مجموعه‌ای در حوزه‌ مدلسازی و تلفیق نرم‌افزار و اقتصاد در آبان ماه سال ۱۳۹۷ توسط دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های خواجه نصیرالدین طوسی، امام صادق (ع)، صنعتی شریف و آزاد اسلامی شکل گرفت.

اکومدل مدلسازی اقتصادی

طراحی وب سایت اکومدل

تیم آترین در آذر سال ۱۳۹۷، فاز اولیه وب‌سایت  اکومدلپارسیان را در زمانی حدود ۱۴ روز به سرانجام رساند. فازهای بعد این وب‌سایت نیز در حال طراحی هستند.

برای طراحی وب سایت فروشگاهی  و یا دریافت مشاوره رایگان با تیم طراحی وب سایت آترین تماس بگیرید. ما همواره در خدمت شما هستیم.

وب‌سایتی برای ارائه مقالات، یادداشت ها و کتب ؛ مدلسازی آنلاین ؛ جستجوی مقالات علمی پژوهشی ؛ آموزش و پاسخگویی به سوالات حوزه مدلسازی اقتصادی و برنامه ریزی ریاضی مدیر مجموعه - اکومدل

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*