09900593959
Info@atrean.com
تهران- میدان انقلاب- خیابان وحیدنظری
با ما در ارتباط باشید
طراحی وب آترین

گروه نرم‌افزاری آترین ؛ آنچه درباره‌ی آترین باید بدانید!

گروه نرم‌افزاری آترین ؛ مجموعه‌ای است با ایده‌های بزرگ!طراحی سیستم‌های نرم‌افزاری، طراحی بازی، مشاوره، تحلیل و اجرای پروژه‌های فناوری اطلاعات و خدمات نرم‌افزاری وب، از جمله موضوعات فعالیت این مجموعه می‌باشد.

معنای آترین چیست؟

آترین به معنی آتشین و سرخ فام ، زیبا و پر انرژی است. جنسیت آترین اما اختلافی است! برخی آن را اسمی دخترانه و عده دیگر آن را پسرانه دانسته اند!

به هر حال فرقی به حال ما نمی کند! ما معنای آترین را به خوبی در خودمان نهادینه کرده ایم!  با انگیزه و پر انرژی – چه دختر باشیم و یا چه پسر!!! – به راهمان ادامه میدهیم و آتشین، مشکلات را از سر راه‌مان بر می‌داریم.

آترین؛ دنیای جدید، زندگی جدید!

زندگی ما با تکنولوژی عجین شده. همه شنیده‌ام که دنیای جدید را عصر تکنولوژی و فناوری نامیده‌اند؛ عصری که دنیای جدید ما را با نیازهای جدیدی مواجه کرده است. نیاز ورود به عرصه‌های فناوری اطلاعات همچون سخت‌افزار، نرم‌افزار و شبکه‌های کامپیوتری؛ بیش از پیش برای همه ما و مخصوص کسانی که با کسب‌وکارهای جدید و کسب‌وکارهایی که به فناوری اطلاعات گره خورده‌اند احساس می‌شود. در این فضا، و در این دنیای جدید، آترین فعالیتش را آغاز کرده است.

آترین با تیمی جوان، خلاق و متعهد خدمات نوین حوزه فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی را برای شما فراهم کرده است. طراحی وب‌سایت و اپلیکیشن،  سئو و بهینه‌سازی محتوا، طراحی سیستم‌های نرم‌افزاری آنلاین و آفلاین، امنیت و کش، و طراحی بازی و برنامه‌های سرگرم کننده حوزه فعالیت‌های آترین می‌باشد.

آترین مجموعه‌ای با ایده‌‌های بزرگ

آترین؛ مجموعه‌ای است با ایده‌های بزرگ! پس از شکل‌گیری ایده‌ی اولیه این مجموعه در شهریور سال ۹۶ توسط دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و امام صادق(ع)، این مجموعه فعالیت خود در زمینه نرم‌افزار و برنامه‌نویسی را با پشتیبانی شرکت توس گردش گیتی آغاز کرد.

طراحی سیستم‌های نرم‌افزاری، طراحی بازی، مشاوره، تحلیل و اجرای پروژه‌های فناوری اطلاعات و خدمات نرم‌افزاری وب، از جمله موضوعات فعالیت این مجموعه می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*